Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dzień ojca - najfajniej jest zrobić coś wspólnie z tatą!

2019-06-21

Dzień Matki już za nami, teraz wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca, czyli równie ważny dzień w roku dla każdego dziecka. Może ono w tym czasie pokazać, jak wiele zawdzięcza rodzicowi oraz jak dużo on dla niego znaczy i jak bardzo go kocha. Dla taty nie ma lepszego i bardziej wartościowego prezentu, jak czas spędzony ze swoją pociechą. Może kilka naszych propozycji okaże się dla Was ciekawą inspiracją.

Nie idziemy po najmniejszej linii oporu

Wykonanie laurki czy też zakup prezentu są dobrymi pomysłami, ale czy nie warto wykazać się większą kreatywnością? Dzień Ojca to ten czas, kiedy można zapomnieć o codziennych obowiązkach i wspólnie spędzić przyjemnie oraz aktywnie te kilka godzin. W ciągu roku rzadko kiedy możemy oderwać się od codzienności i skoncentrować tylko na życiu rodzinnym. Rodzice bardzo często potrzebują tej bliskości dziecka, zaś maluchy uwagi, która wspiera ich rozwój i zacieśnia więzi z mamą i tatą. Zamiast zatem iść na zakupy po kolejny krawat czy książkę dla taty, zakładamy sportowy strój i wychodzimy wspólnie na świeże powietrze. Może prywatny park linowy będzie dobrym pomysłem?

Najlepsza zabawa z tatą

Zawsze można oczywiście wybrać się do parku linowego w mieście lub okolicy, których obecnie jest naprawdę bardzo duża ilość. Oferują ciekawe przeszkody i trasy o różnym stopniu trudności. Ogranicza nas jednak czas i nie zawsze mamy możliwość swobodnego korzystania z zabawy. Szczególnie w Dzień Ojca parki linowe oraz inne podobne miejsca są przepełnione, co nie sprzyja czerpaniu radości ze wspólnie spędzanego czasu. Mamy dla Was inne rozwiązanie i proponujemy kilka ciekawych huśtawek i drabinek. W ten sposób, we własnym ogrodzie czy na podwórku można stworzyć naprawdę niesamowity tor przeszkód. 

Drewniana drabinka sznurkowa przyda się na pewno. Bez niej nie trudno wyobrazić sobie park linowy. Im jest ich więcej, tym lepiej. Wspinanie się po niej to duża frajda, zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników zabawy. Została wykonana z mocnego i odpornego na uszkodzenia materiału, dzięki czemu zabawa będzie w pełni bezpieczna. Można zawiesić ją na drzewie i do woli korzystać nie tylko podczas tego jednego dnia w roku. 

A po wspólnej zabawie…

Dzień jest jednak długi, szczególnie że mamy czerwiec, co warto spożytkować na jeszcze więcej atrakcji. Można pomyśleć np. o ognisku w ogrodzie, wspólnym pieczeniu kiełbasek i piciu chłodnej lemoniady. Zaangażujmy całą rodzinę i cieszmy się wspólnie spędzonym czasem. Doskonale sprawdzi się także wycieczka rowerowa do lasu czy nad rzekę. Ważne jest, aby być w ten dzień razem - będzie to najwspanialszy prezent dla taty.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel