Gry zręcznościowe dla dzieci marki Plan Toys

2019-06-30
Gry zręcznościowe dla dzieci marki Plan Toys

Gry zręcznościowe – doskonałe by w dzieciństwie ćwiczyć spryt, zdolności manualne i matematyczne, spostrzegawczość i zręczność. Wszystkie te umiejętności przydadzą się w przyszłości.

Gry zręcznościowe dla dzieci Plan Toys

Polecam balansujące małpki -  zabawa polega na zawieszaniu małpek po obu stronach palmy, tak by zachował równowagę. Ładna, estetyczna i niedroga  zabawka.

Zabawka zręcznościowa Balansujące małpki, Plan Toys®

Równie ciekawa jest balansująca łódka.  Gra polegająca na układaniu przy pomocy kolorowych szczypców zwierzątek na łódce. Kolejność układanych figurek wskazuje rzut kostką. Układać należy tak, aby całość się nie przewróciła.

Balansująca łódka, drewniana gra manipulacyjna, Plan Toys®

Zabawy doskonale ćwiczące sprawność rączek  - próbujemy umieścić kolorowe pszczółki w odpowiednich komórkach w plastrze miodu, chwytając je specjalnymi szczypczykami i delikatnie układając w otworze. Poza sprawnością gra uczy także cierpliwości.

Plaster miodu z pszczółkami, gra zręcznościowa, Plan Toys®

Polecam ulubioną zabawę moich dzieci, kiedy dom jest pełen rozbrykanych maluchów, które trzeba okiełznać, stawiam zawsze drewniane kołeczki i kolorowe obręcze. Dzieci muszą się skupić by trafić dokładnie obręczą, zabawa jeszcze fajniejsza gdy trzeba np. stać na jednej nodze. Maluchy ćwiczą koordynację ruchową i celność.

Rzucanie obręczy, Plan Toys®

Kolorowe rybki i wędki – to równie fajna i zajmująca gra – zestaw zawiera staw, 6 kolorowych ryb i 2 wędki. Zabawka rozwija zdolności manualne Twojego dziecka. Rozwija zdolności społeczne poprzez wspólną zabawę. Staw jest wykonany z materiału.

Wędkarzyki, Plan Toys®

 

Ostatnia propozycja (choć nie ostatnia z szerokiej gamy gier zręcznościowych dla dzieci marki Plan Toys :) to gra zręcznościowa "Uratuj bobra", której zadaniem graczy jest takie rozmontowanie tamy, aby bóbr nie spadł.

Gra zręcznościowa, Uratuj Bobra, Plan Toys®

Polecane

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel