Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawy w wodzie a może o wodzie? - Wybierzcie sami

2019-06-05
Zabawy w wodzie a może o wodzie? - Wybierzcie sami

Pomimo, że wakacje przypadają na okres letni, pogoda nie zawsze nas rozpieszcza. Lubi płatać figle i często bywa obwiniana za nieudane wakacje. Wyjazd nad morze, plany o całodniowym pływaniu w morzu, a za oknem deszcz i temperatura co najmniej jesienna. Podobnie jest, kiedy spędzamy wakacje w domu. Dziecko bardzo często nie rozumie, że nie może wyjść na podwórko i bawić się z kolegami. Postarajmy się zatem zorganizować dziecku czas niezależnie od pogody. Może piraci i żagle będą doskonałym motywem przewodnim?

Zabawa w wodzie

Dlaczego żagle i piraci? Na to pytanie najlepiej odpowiedzieliby sami zainteresowani, czyli dzieci. Od najmłodszych lat, przede wszystkim chłopcy, wybierają te motywy przy okazji zarówno zabawek, jak również ubrań czy innych akcesoriów. Wynika to być może z bajek, w których piraci są wszechobecni. Ten fascynujący świat bardzo interesuje najmłodszych, którzy chcą sami być odkrywcami skarbów oraz tajemniczych wysp i jaskini.

Zainteresowanie żeglowaniem już od najmłodszych lat może być dobrym początkiem fantastycznej przygody. Dzieci bardzo często przenoszą swoje zamiłowania z dzieciństwa do życia w późniejszym okresie rozwoju. Tak rodzi się wiele talentów sportowych, naukowych i plastycznych. Nie należy od tego uciekać, a wręcz przeciwnie - wspierać malucha i dostarczać mu jeszcze więcej propozycji, które mogłyby być źródłem jego pasji.

W słoneczne dni w kąpieli

Wypływamy na głębokie wody z foczką, misiem polarnym lub pingwinem. Doskonali towarzysze dalekich podróży. Podczas letnich kąpieli w basenie lub jeziorze dobrze jest mieć coś, co zainteresuje małego człowieka, który jest rządny przygód. Zabawki do kąpieli to nie tylko oryginalna forma, ale także bezpieczeństwo i gwarancja najlepiej dobranych materiałów pod kątem potrzeb dziecka. Producent zwraca uwagę na najmniejszy szczegół, aby dostarczać produkty sprzyjające najmłodszym dzieciom. Żaglówka z zabawnym kapitanem na pokładzie wykonana jest z ekologicznego materiału, który wyróżnia się wyjątkową trwałością oraz odpornością na uszkodzenia i odbarwienia. W ten sposób, na długo zachowuje on swoją formę i intensywne barwy.

Żaglówka z misiem polarnym, zabawka do kąpieli | Plan Toys®

Zabawkę można zabrać ze sobą na wakacje, jak również do ogrodowego basenu. A gdy nadejdą chłodniejsze dni, świetnie sprawdzi się w wannie podczas wieczornych kąpieli.

Gdy za oknem deszcz…

Podczas gdy pogoda nas nie rozpieszcza, należy inaczej zorganizować czas dziecku. Dobrze jest pomyśleć o zabawkach, które będą wspierały jego rozwój. Na pewno każdy z rodziców w dzieciństwie lubił układać puzzle, bo można powiedzieć, że była to zabawa dyżurna i obowiązkowa. Do dzisiaj jest to ciekawa forma spędzania czasu wolnego dla całej rodziny. Pozostańmy jednak w wakacyjnym klimacie. Puzzle z pirackim statkiem, czyli coś, co na pewno rozbudzi wyobraźnię małego odkrywcy.

Jak wiadomo, puzzle doskonale rozwijają kreatywne myślenie, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Łączymy zatem przyjemne z pożytecznym, a ponadto, krzyżujemy plany pogodzie. Nie marnujmy nawet chwili podczas wakacyjnych wyjazdów. Postarajmy się, aby spędzić je jak najlepiej bez względu na to, czy za oknem świeci słońce, czy też pada deszcz.

Puzzle 24 el., Statek piracki, Crocodile Creek

Wyjazd z dzieckiem na pewno należy do wyjątkowych, dlatego też zawartość torby podróżnej powinna być oryginalna. Obok ubrań i kosmetyków na pewno znajdzie się miejsce dla pływającej żaglówki i pirackich puzzli. 

Polecane

pixel