Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zamówienia hurtowe

Oferta dla sklepów - współpraca hurtowa

 

Jeśli chcielibyście Państwo, aby produkty Drewniaczka znalazły się również w Państwa sklepie, księgarni, klubiku, klubokawiarni czy innej instytucji przyjaznej dzieciom, prosimy o zarejestrowanie się na stronie dystrybucja.smartoys.pl. 
Po zweryfikowaniu danych firmy nadamy Państwu status hurtownika z dostępem do cen, stanów magazynowych, prześlemy informacje o zasadach współpracy.

Drewniaczek.eu należący do Smartoys spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest wyłącznym importerem na Polskę zabawek marki:

  • Plan Toys®,
  • Crocodile Creek®,
  • Tiger Tribe®,
  • Rubens Barn®.      

 

W ofercie hurtowej posiadamy również markę GOKI® oraz Melissa & Doug®

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny:  współpraca hurtowa, tel: +48 669 761 299

NIE DZIAŁAMY NA ZASADACH DROPSHIPPINGU!

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Projekty indywidualne

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami zabawek realizujemy projekty dla agencji reklamowych, w tym także projekty na indywidualne zamówienie Klienta, robione według zadanego przez Klienta wzoru.
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny: projekty indywidualne, tel: +48 669 761 299

 

Oferta dla przedszkoli i żłobków

Przygotowujemy propozycje upominków dla przedszkoli i żłobków z okazji Mikołaja oraz Dnia Dziecka. Jeśli są Państwo Rodzicami organizującymi paczki dla dzieci, lub zarządzacie przedszkolem czy żłobkiem i chcielibyście otrzymać od nas ofertę na niesztampowe, mądre prezenty, które ucieszą Państwa pociechy, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy: oferta przedszkola i żłobki, tel: +48 669 761 299pixel