Płatności

PŁATNOŚĆ

W naszym sklepie mają Państwo możliwość wyboru kilku form płatności:


·       płatność przelewem na konto sklepu:

nr rachunku w ING: 23 1050 1025 1000 0090 8047 4837

 Należność jest przelewana na rachunek sklepu w dowolny, wybrany przez Państwa sposób;
  
·       płatność przelewem on-line:
należność jest przelewana z wybranego banku internetowego na rachunek sklepu. Bezpieczeństwo transakcji jest gwarantowane, ponieważ transakcje są realizowane bezpośrednio przez zabezpieczone interfejsy bankowe. Usługę płatności on-line realizuje system iMoje.
 
·       płatność kartą kredytową:
płatność realizowana jest poprzez system iMoje, który gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i poufność danych, dotyczących karty, do których personel sklepowy nie ma dostępu.  Akceptowana jest większość dostępnych na rynku kart kredytowych.
 

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel