Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Talerzyki, miseczki, naczynia dla dzieci

( ilość produktów: 5 )

Podczas wyboru zastawy dla dziecka przyjrzyj się materiałowi z jakiego została ona zrobiona. Talerzyk i miseczka powinny być trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ nie raz i nie dwa spadną one ze stołu podczas nauki samodzielnego jedzenia. Co więcej, idealny talerzyk i miseczka dla malucha powinny być gładkie i równe, aby zmywanie nie sprawiało Ci kłopotu. Upewnij się także, że dany komplecik możesz myć ręcznie oraz w zmywarce.

 

Aby naczynia nie przesuwały się po stole podczas trudnej nauki sztuki nabierania jedzenia z talerzyków, warto rozejrzeć się za miseczkami i talerzykami ze specjalną, antypoślizgową powierzchnią na spodzie. Przydatne okażą się także silikonowe podkładki, dzięki którym Twój stół pozostanie czystszy, niż w przypadku jedzenia bez specjalnej maty.

 

Zanim jednak zamówisz najlepsze naczynia dla swojego dziecka, zatroszcz się o to, aby oprócz funkcjonalności wyróżniały się także wysoką estetyką. Niech posiłek nie będzie przykrym obowiązkiem i walką z każdym kęsem, ale zabawą w towarzystwie słodkich zwierzątek, takich jak jelonek, miś czy motylek.  Dzięki ich obecności Twoje dziecko chętniej zasiądzie do stołu i zje wszystko, co dla niego przygotowałaś.

pixel