Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Majtki treningowe dla dzieci - nauka sikania

( ilość produktów: 115 )

Majtki treningowe, znane i uwielbiane przez mamy w Europie, są teraz dostępne również w Polsce. Pomogą maluszkowi pożegnać się z pieluszką. Majtki treningowe wykonane są z nieprzemakalnego, ale oddychającego materiału typu PUL. Mają warstwę chłonną, która pozwoli na to, że drobne wpadki nie wylądują na podłodze i pomoże na uchronienie ubranek przed zmoczeniem. Majtki treningowe są kolorowe, co dodatkowo zachęca dziecko do pożegnania się z pieluszką. Dzięki majteczkom możemy iść na spacer z dzieckiem, bez potrzeby zakładania dziecku pieluszki.

 

MAJTKI TRENINGOWE DLA DZIECKA

 

Znaczącym momentem w życiu każdego dziecka jest porzucenie pieluszek i zgłębienie tajników korzystania z nocnika. Dla maluszka oznacza to spory krok w kierunku dojrzałości, a dla rodziców koniec przewijania, prania pieluszek i pobudek o czwartej nad ranem. Niestety, zastąpienie pieluchy nocniczkiem nie ogranicza się do kilku słów wyjaśnień. Nocą pobrudzona pościel i mokry materac, za dnia zaplamione ubranko i ślady na podłodze...

 

Tych nieprzyjemności można jednak uniknąć! Oferujemy Państwu majteczki treningowe, innowacyjne rozwiązanie problemów typowych dla okresu przejścia z przewijaka do toalety. Specjalna wkładka świetnie wchłania, ale pozostawia uczucie wilgoci przypominające dziecku, że ma coś do załatwienia. Prezentowane przez nas majtki treningowe od np. Close, Zoocchini czy GroVia są kolorowe, wygodne, wykonane z delikatnych materiałów, łatwe do nałożenia i zdjęcia, dzięki czemu malec nie będzie miał kłopotów z samodzielnym załatwieniem swoich potrzeb. Dla dziecka – nauka samodzielności, dla rodzica – wygoda i duma z potomka!

 

Jeżeli szukamy najbardziej chłonnych majeteczek treningowych polecamy markę Close. Szybkoschnące a jednocześnie niezawodne, pomogą naszemu dziecku pożegnać się z pieluszkami.

 

Majtki treningowe Close zachęcają dziecko do porzucenia pieluszki i założenia ulubionych majtek.

 

Mamy nadzieję że dzięki majteczkom treningowym pożegnanie się z pieluszkami stanie się o wiele łatwiejsze, czego życzymy wszystkim rodzicom i ich pociechom.

pixel