Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kuchnie dla dzieci

( ilość produktów: 19 )

Świat dorosłych interesuje dzieci od najmłodszych lat. Dzieciaki obserwują i naśladują osoby ze swojego otoczenia. To wtedy kreują się ich pierwsze marzenia. -„Mamusiu, jak dorosnę to będę taka jak ty!”- Miłe uczucie, prawda? Podaruj maluchowi trochę swojego świata i zapoznaj się z naszą ofertą drewnianych kuchni dla najmłodszych! Zabawa w gotowanie jest jedną z najbardziej pochłaniających zabaw dla naszych pociech.

 

Dlaczego kuchnia dla dzieci to dobry wybór

 

Dzieciaki mają szansę rozwijać swoją wyobraźnię i tworzyć swój własny, alternatywny świat. Jest to świetny dodatek do zabawy w dom, która jest tak uwielbiana przez maluchy. Posiadanie własnej kuchni zacieśnia więzy między rodzicem, a dzieckiem. Pozwala na interakcje, które w rzeczywistych warunkach kuchennych mogłyby być niebezpieczne. Maluch może poudawać, że podobnie jak mamusia czy tatuś przygotowuje posiłek dla całej rodziny, który jest tak ważnym momentem w ciągu dnia.

 

Drewniane kuchenki z naszej oferty są niezwykle trwałe i estetyczne. Składają się z wielu elementów, co zwiększa zakres działań najmłodszych. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu świetnie sprawdzają się w zabawie z innymi dziećmi, co pozytywnie wpływa na nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami. Brzmi zachęcająco?

pixel