Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Klocki, puzzle, układanki

( ilość produktów: 212 )

Budujemy mosty! Bawiąc się z dzieckiem klockami - tę starą i wypróbowaną zabawką rozwijamy w nim koordynację ruchową, a z czasem także jego kreatywność. Budujmy więc mosty do przyszłości!

Klocki i układanki dla dzieci

Nim jednak powstaną miasta, królewskie pałace i rycerskie twierdze z klocków trudnym początkiem będzie nakładanie krążków na przysłowiowy patyczek. Te znane i lubiane zabawki znajdują się w naszym w sklepie w dużym wyborze i nowym ciekawym wydaniu, jeśli chodzi o formy i kolory pojedynczych klocków. Natomiast tradycyjne klocki drewniane, w naturalnej barwie oraz o atrakcyjnej kolorystyce szczególnie polecamy produkcji firm B and B oraz Wooden Story. W ofercie nie zabraknie także polecanych przez pedagogów zestawów do budowy wieży z elementów od największego do najmniejszego, w czym często pomagają barwne obrazki (Lilliputiens, Moullin Roty, Melissa and Doug, Wooden Story).

Dla starszych dzieci polecamy klocki kreatywne firmy Plus Plus z bezpiecznych normowanych tworzyw o ciekawych formach i kolorach, które pozwolą tworzyć dowolne kształty i przedmioty znane z realnego życia. Zabawki firmy Mudpuppy będą doskonale się nadawać na podroż: w małych metalowych pudełkach znajdują się plansze obrazkowe oraz rożne elementy magnetyczne do tworzenia własnych niepowtarzalnych obrazów.

Dla starszaków jako wprawki do modelarskich pasji proponujemy produkty firmy Leolandia, dzięki którym już pięciolatki będą mogły z ekologicznej tektury wyczarować skomplikowane samoloty i pojazdy.

Nasza oferta to wiele więcej marek i propozycji – zapraszamy!

pixel