Darmowa dostawa od 0,01 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Instrumenty muzyczne dla dzieci

( ilość produktów: 63 )

Nie od dziś wiemy: muzyka łagodzi obyczaje. W rozwoju dzieci odgrywa ona niezwykle ważną rolę. Podjęte już w najmłodszym wieku próby muzykowania pomogą rozbudzić przyjemność i ciekawość, co w przyszłości może zaowocować chęcią bardziej profesjonalnej nauki gry na instrumencie. Niekoniecznie musi z każdego stukającego w cymbałki malucha wyrosnąć muzyk. O wiele bardziej chodzi o doświadczenie spontanicznego lub przez wielokrotne ćwiczenia kontrolowanego tworzenia rytmicznych i melodycznych kompozycji. Później będzie to też doświadczenie, że systematyczną pracą można osiągnąć perfekcję techniki.

Do ćwiczenia rytmu polecamy duży wybór bębenków, a nawet całe zestawy perkusyjne ekologicznej firmy Plan Toys. Podobnie kolorowe, pasujące do wielkości dziecięcej ręki kastaniety oraz dźwięczne tamburyny cenionych firm Moullin Roty i Janod pozwolą podkreślić rytm każdej śpiewanej piosenki lub będą towarzyszyć finezyjnym tańcom jako efekty specjalne, dodając małym artystom animuszu.

W ofercie znajdują się również ciekawe pod względem formy cymbałki, które zachęcą dzieci do własnych eksperymentów muzycznych. Dla tych nieco starszych znajdą się także barwne flety, które staną się pierwszym poważnym wyzwaniem cierpliwości i zręczności młodych muzyków.

Zapraszamy!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel