Stempelki dla dzieci

( ilość produktów: 15 )

Najmłodsi uwielbiają zabawę ze stempelkami. Od dziecięcych lat poznają kształty i wzory, a gdy są starsze z łatwością przenoszą je na papier. W naszym sklepie internetowym dostępne są stempelki dla dzieci w różnych formach - zarówno klasycznych, jak i niestandardowych.  

Kreatywna zabawa ze stempelkami

Tradycyjne stempelki dla dzieci przypominają te, które zapewne pamiętasz z poczty. Są drewniane, mają łatwy uchwyt i dokładnie odciskają się na papierze. Na stronie ekomaluch.pl znajdziesz zestawy stempelków w różnych kolorach i wzorach. Idealnie nadają się do codziennej zabawy oraz na specjalne okazje - do dekorowania laurki, zaproszeń i kartek. Zestaw zawiera zazwyczaj kilka stempelków i tusze w najpopularniejszych kolorach (między innymi żółtym, czerwonym, niebieskim i zielonym). Maluchowi najwięcej frajdy sprawią na pewno zestawy tematyczne. Znajdziesz u nas na przykład stempelki z motywem dzikich zwierząt oraz zestaw pieczątek farmerskich.  

Kolorowe dekoracje

Dekoracje ze stempelków to świetna opcja dla młodszych dzieci, które tworzą swoje pierwsze laurki na Dzień Mamy oraz Babci i Dziadka. Starszym pociechom możesz rozszerzyć wachlarz możliwości dekoracyjnych i zamówić u nas inne przybory plastyczne. Należą do nich między innymi: kolorowe naklejki, ozdobne przypinki i oryginalne naszywki.  

Zestawy artystyczne

Jeśli w Twoim dziecku od najmłodszych lat drzemie artysta, możesz wybrać dla niego jeden z przygotowanych przez nas zestawów plastycznych. Dopasuj go do wieku i upodobań swojej pociechy. Do wyboru między innymi drewniane nawlekanki, które rozwiną umiejętności liczenia i koordynacji dziecka oraz zestawy z foremkami do samodzielnego wykonywania stempli. A jeśli Twój maluch dopiero poznaje kształty i kolory, wybierz dla niego zestaw artystyczny z magicznymi kwadratami lub kółkami. Za jego pomocą dziecko będzie tworzyć oryginalne kolaże w wybranych przez siebie kombinacjach. Dzięki temu nauczy się między innymi tego, jak powstają określone barwy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą stempelków i innych produktów plastycznych dla dzieci, które są dostępne w naszym sklepie!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby np. lepiej dopasować zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej przeczytasz w naszych Zasadach przetwarzania danych W Zasadach przetwarzania danych zapoznasz się również z informacją dotyczącą administratora danych osobowych zbieranych przy korzystaniu z niniejszego portalu, zasadach ich przetwarzania oraz przysługujących w związku z tym prawach osoby, której dane dotyczą.
Zamknij
pixel